LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

Joniškėlis, Bauskė, Ryga

12imgres

Joniškėlis, Bauskė, Ryga

I variantas

   Ryte išvykstame iš Šiaulių į Joniškėlį. Pažintis su Joniškėliu: stebuklingas akmuo, kuris padeda išgydyti visas ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė, XVIII a. Karpių dvaro sodyba ir parkas. Lietuviško vyno degustacija. Tik Joniškėlyje galėsime susipažinti su daugiau nei 25 rūšimis lietuviško naminio vyno ir perprasti vyno degustavimo ypatybes.

   Pabuvoję Joniškėlyje vykstame į Bauskę. Bauskės pilies senoji dalis – didinga XV a. Livonijos ordino tvirtovė, kadaise drąsiai saugojusi ordino valstybinę sieną, naujoji dalis – Kuržemės hercogų rezidencija, pastatyta XVI a. pabaigoje. Bauskės pilis yra vienintelė iš dalies išlikusi pirmųjų Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerių rezidencija. Apžiūrime Livonijos ordino pilies griuvėsius, pasižvalgome iš bokšto apžvalgos aikštelės. 

   Atvykstame į Rygą. Ekskursija po Rygos senamiestį su gidu: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. Vakare grįžtame į Šiaulius.

II variantas

   Ryte išvykstame iš Šiaulių į Rygą. Ekskursija po Rygos senamiestį su gidu: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. Pietūs laisvalaikio ir  maitinimo centre “Lido”.

   Vykstame į Bauskę. Bauskės pilies senoji dalis – didinga XV a. Livonijos ordino tvirtovė, kadaise drąsiai saugojusi ordino valstybinę sieną, naujoji dalis – Kuržemės hercogų rezidencija, pastatyta XVI a. pabaigoje. Bauskės pilis yra vienintelė iš dalies išlikusi pirmųjų Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerių rezidencija. Apžiūrime Livonijos ordino pilies griuvėsius, pasižvalgome iš bokšto apžvalgos aikštelės.

   Atvykstame į Joniškėlį. Pažintis su Joniškėliu: stebuklingas akmuo, kuris padeda išgydyti visas ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė, XVIII a. Karpių dvaro sodyba ir parkas. Lietuviško vyno degustacija. Tik Joniškėlyje galėsime susipažinti su daugiau nei 25 rūšimis lietuviško naminio vyno ir perprasti vyno degustavimo ypatybes. Po degustacijos laukia unikali atrakcija ”Naktis Karpių dvare”. Tai nepamirštama kelionė po kelių šimtų metų senumo dvarą, kraują stingdančios legendos ir galimybė prisiliesti prie tamsiosios šio krašto istorijos. Vakare grįžtame į Šiaulius.

Pastaba: kelionės data ir kaina derinama agentūroje

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas