LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje, karšto šokolado degustacija, Joniškio krepšinio muziejus

2016 02 06

Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje, karšto šokolado degustacija, Joniškio krepšinio muziejus

     10.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Jelgavą, pakeliui sustojame Joniškyje ir apsilankome krepšinio muziejuje*, kur susipažįstame su Lietuvos krepšinio istorija, pamatome Arvydo Sabonio, Šarūno Marčiulionio, Valdemaro Chomičiaus, Rimo Kurtinaičio, Eurelijaus Žukausko, Roberto Javtoko sportinius marškinėlius ir batelius su autografais. Joniškio krepšinio muziejuje sukaupta daug įdomių eksponatų, Lietuvos krepšinio legendų fotografijų, piešinių, pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją ir krepšinio žaidimo pasaulyje atsiradimo pradžią.

     Atvykstame į Jelgavą. Trumpa pažintis su miestu: Jelgavos rūmai – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltijyje ir buvusi  hercogo E. Birono žiemos  rezidencija, Šv. Trejybės bažnyčia ir bažnyčios bokštas (esant galimybei pasikeliame į bokštą*), Katedra, Šv. Anos soboras, senojo miesto fragmentai. Karšto šokolado degustacija* hercogienių ir rūmų damų draugijoje ir pasakojimai apie Kuržemės – Žemgalės hercogus. Lankomės Ledo skulptūrų festivalyje* Uzvaros parke. Čia laukia ne tik ledo skulptūros, bet ir teatralizuoti pasirodymai, ledo kalneliai, muzikiniai kūrybiniai žaidimai, koncertai ledo scenoje, ledo baras, šviesų šou.

     Susipažinę su Lietuvos krepšinio istorija, paragavę latviško alaus ir pamatę įspūdingo grožio ledo skulptūras, vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – 10 eurų

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota (bilietai į mokamus objektus*):

                    Apsilankymas Joniškio krepšinio muziejuje – 2 EUR/asm.

                    Karšto šokolado degustacija – 4 EUR/asm.

                    Pasikėlimas į Šv. Trejybės bokštą – 2 EUR/asm.

                    Apsilankymas Ledo skulptūrų parke – 5 EUR/asm.

  

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti LR asmens tapatybės kortelę arba LR pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda

  

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, mob. 861577053 arba el. paštu info@kelioniuera.lt

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas