LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

MALBORKAS – GDANSKAS – GDYNIA – SOPOTAS – OLŠTYNAS

7malbork_1naujieji-metai-gdanske-3844

MALBORKAS  –  GDANSKAS – GDYNIA – SOPOTAS – OLŠTYNAS

1 diena. 5.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į Malborką*. Pakeliui aplankome Žalgirio mūšio vietą – Griunvaldą. Malborkas – buvusi kryžiuočių ordino sostinė. Pažintis su viena iš didžiausių viduramžių Europos pilių. Joje buvo kalinamas Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis. Vykstame į Gdanską. Trumpa pažintis su miestu: Aukštumų, Auksiniai ir Žalieji vartai, centrinė Ilgojo turgaus gatvė, Neptūno fontanas, Artūro rūmai, Šv. Marijos bažnyčia*, centrinė rotušė ir kt. Nakvynė viešbutyje.

  

2 diena. Pusryčiai. Ekskursijos tęsinys po Gdanską. Vykstame į Gdynią – svarbų Lenkijos uostamiestį, kur apžiūrime du neįprastus laivus-muziejus*: burinį laivą „Dar Pomorza“ ir karinį laivą „Blyskawica“. Vykstame į populiariausią Baltijos pajūrio kurortą – Sopotą. Pasivaikščiojame pagrindine Monte Cassino alėja ir ilgiausiu Baltijos jūros molu.  Nakvynė viešbutyje.

  

3 diena. Pusryčiai viešbutyje.  Vykstame į Olštyną. Pažintis su miestu: XIV a. Varmijos kapitulos pilis, Šv. Jokūbo katedra, rotušė ir kt. Išvykstame Lietuvos link. Pakeliui aplankote stebuklais pagarsėjusį Šv. Lipkos barokinį ansamblį*(bažnyčia ir vienuolynas). Apžiūrime buvusią A. Hitlerio karinę būstinę – Vilko guolį*. Vėlai vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Pastaba: kelionės data ir kaina derinama agentūroje

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas