LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

SANKT PETERBURGAS

Petrodvorecas-Sankt-Peterburge2517Sankt-Peterburgass

SANKT PETERBURGAS

1 diena. 5.00 val. išvykstame iš Šiaulių į Sankt  Peterburgą. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Sankt Peterburgą. Trumpa pažintis su miestu. Nakvynė viešbutyje.

  

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sankt  Peterburgą. Istoriniai ir architektūriniai Sankt  Peterburgo paminklai: legendinis kreiseris Aurora, Petropavlovsko tvirtovės kompleksas*, Isakijaus soboras*, Nevos prospekto ansamblis ir kt. Vykstame į Puškino miestą – carų vasaros rezidenciją, aplankome įspūdingus Jekaterinos rūmus* ir parką su daugybe skulptūrų ir paviljonų bei Gintaro kambarį. Grįžtame į miestą. Romantiškas plaukiojimas* laiveliais Sankt Peterburgo kanalais. Nakvynė viešbutyje.

  

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija į „rusiškąjį Versalį” – Peterhofą – ištaigingą. Peterhofe susipažįstame su imperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingais parkais, sodais ir auksu padabintais fontanais. Ekskursija į Ermitažą*- vieną didžiausių Pasaulio muziejų, kuriame eksponuojama apie 3 milijonus meno kūrinių. Laisvas laikas. Vėlai vakare išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Nakvynė autobuse.

  

4 diena. Grįžtame į Šiaulius.

 

Pastaba: kelionės data ir kaina derinama agentūroje

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas