LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

SAREMOS SALA – TALINAS – TARTU

0c08a488ee OLYMPUS DIGITAL CAMERA Vaated_3a.TIF

SAREMOS SALA – TALINAS – TARTU

1 diena. 3.00 val. išvykstame iš Šiaulių į Virtsu uostą. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Virtsu ir plaukiame* keltu į Muhu salą ir lankomės Koguvos etnografiniame kaime*. Besigrožėdami nuostabiu peizažu vykstame į didžiausią Estijoje Saremos salą, kur apžiūrime Pangos skardį, Anglos vėjo malūnus*, Kali ežerą. Pažintis su Kuresare – Saremos salos sostine. Aplankome didingą bei viduramžius menančią Kuresarės pilį*. Išvykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

  

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai*, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Botanikos sodas*, tarptautinis jūrų uostas. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Aleksandro Nevskio soboras, magistro sodas ir vartai, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžioji gildija, namas “Trys seserys”, “Storosios Margaritos” bokštas ir kt. Nakvynė viešbutyje.

  

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tartu – senąjį universitetinį miestą, intelektualų ir kultūros centrą.  Ekskursija po Tartu senamiestį: 1632 m. įkurtas universitetas, žymus savo observatorija, menų ir istorijos muziejumi bei botanikos sodu, Rotušės aikštė, Tėvo ir sūnaus skulptūra, Angelo tiltas, Šv. Jono bažnyčia, katedros griuvėsiai ir kt. Laisvas laikas. Vėlai vakare grįžtame į Šiaulius. 

 

Pastaba: kelionės data ir kaina derinama agentūroje

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas