LOREM IPSUM DOLOR

Bendradarbiaujame su draudimo bendrove BTA ir teikiame kelionės, nelaimingų atsitikimų, transporto priemonių, turto ir kt. draudimo paslaugas

Kelionės draudimas

Norėtum džiaugtis visais kelionės teikiamais malonumais, apžiūrėti iki šiol nematytas vietas, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir tiesiog ilsėtis, o išvykus į verslo kelionę rūpintis tik verslo klausimais?

Kad nenumatytos situacijos ir rūpesčiai nesugadintų kelionės planų, nesvarstyk – apsidrausk BTA Kelionės draudimu, kuris padės, esant toli nuo namų, jaustis apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų.

BTA Kelionės draudimas suteikia:

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Spartus gyvenimo tempas neretai verčia užmiršti savo saugumą ir skatina vengti minčių apie nemalonius dalykus. Deja, nelaimės nutinka netikėtai, nesvarbu, galvojame apie tai ar ne. Būtent todėl visuomet geriau užbėgti įvykiams už akių ir pasirūpinti, kad net įvykus nelaimei, jos padariniai būtų kuo švelnesni. Tai padaryti paprasta – apsidraudžiant pačiam ir apdraudžiant savo šeimos narius nuo nelaimingų atsitikimų!

Turto draudimo akcija

Jeigu namas turi šeimininką, tai turi ir BTA turto draudimą!

Rūpestingas šeimininkas visais laikais rūpinosi savo būsto saugumu, šiandien tuo rūpinasi BTA. Rinkis labiausiai Tau tinkantį turto draudimo pasiūlymą ir pasinaudok papildomomis galimybėmis, kurios užtikrins dar platesnę Tavo namų apsaugą.

Savo turto apsaugą pasirink pats!

Kiekvienas šeimininkas siekia apsaugoti savo namus nuo negandų ir nelaimių, o šiam tikslui renkasi skirtingas apsaugos priemones. BTA siūlo rinktis turto draudimą, kuris užtikrins būsto ir jame esančių daiktų apsaugą ne tik nuo dažniausiai galinčių įvykti įvykių, bet ir nuo tokių grėsmių, apie kurias dažnai net nesusimąstome.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Visos Lietuvos Respublikoje registruotos transporto priemonės privalo būti apdraustos Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD). Kelyje neretai pasitaiko nenumatytų situacijų, kai dėl eismo įvykio padaroma žala tretiesiems asmenims – jų sveikatai ar turtui. Tai reiškia, kad jeigu eismo įvykis (avarija) įvyktų dėl Tavo kaltės, BTA atlygins padarytą žalą eismo įvykio metu nukentėjusiems asmenims, kompensuojant tų asmenų transporto priemonių remonto, sunaikintų kelio statinių, nekilnojamo turto atstatymo, sužalotų asmenų gydymo ar kitas, su įvykiu susijusias, išlaidas.

Nemokėk už tai, kuo nesinaudosi!

Jeigu automobiliu ketini išvykti iš šalies, BTA kartu su transporto priemonės draudimo polisu nemokamai išduos tarptautinį transporto priemonės draudimo liudijimą – žaliąją kortelę, galiojančią Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės bei žaliosios kortelės zonos valstybėse. Tačiau, jei savo automobiliu naudojiesi tik Lietuvoje ir artimiausiu metu neketini juo išvykti iš šalies, BTA Tau siūlo įsigyti Privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą palankesne kaina!

Su BTA KASKO Tu visur suspėsi laiku!

Privalai laiku atvykti į verslo susitikimą? Reikia pasiimti vaiką iš darželio ar mokyklos? Turi suspėti į pasimatymą? Reikia aplankyti gimines kaime, tada vėl viskas paskubomis – perpildytos gatvės, intensyvus miesto ritmas? Be automobilio nesuspėsi!

Jauskis ramus dėl savęs, savo bendrakeleivių ir būk tikras, kad netikėtas įvykis ar kliūtis kelyje nesujauks Tavo planų, – pasirink BTA KASKO draudimą ir nesvarbu kas atsitiktų, – Tu visur suspėsi laiku!

Drausmingiems vairuotojams – palankesnė KASKO draudimo kaina!

Jeigu Tu esi drausmingas vairuotojas ir sugebi išvengti autoįvykių – KASKO draudimą įsigyk palankesne kaina!

Informacija tel. 861577053 arba el. paštu info@kelioniuera.lt

log

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas