LOREM IPSUM DOLOR

15 eurų

Alaus festivalis Rygoje

Kelionės data: 2020 05 23

Alaus festivalis Rygoje

Nepraleiskite puikios progos patirti geras emocijas, jaudinantį nuotykį ir paragauti gardaus alaus!

Mėgaukitės „Latviabeerfest“ festivaliu ir puikia nuotaika su draugais, šeima!

„Latviabeerfest” buvo pripažintas ir įtrauktas į Europos alaus festivalių sąrašą, ta proga Rygos alaus festivalis gavo dovaną – didelę alaus statinę iš seniausio Europoje alaus festivalio “Oktoberfest”.

10.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Rygą.

Atvykus į Rygą ekskursija po senamiestį su gidu: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai ir kt.

Lankomės Vermano parke ir dalyvaujame didžiausiame Baltijos šalyse tarptautiniame alaus festivalyje „Latviabeerfest 2020“. Alaus festivalis – puiki šventė! Tai ne tik daugiau nei 200 alaus rūšių degustacija, bet ir aktyvios pramogos! Festivalyje dalyvaus virš 35 alaus daryklų, tarp kurių ne tik didžiosios Latvijos alaus daryklos, bet ir ūkininkai aludariai, Estijos ir Lietuvos alaus daryklos. Geriausi vietiniai virėjai ir restoranai pasirūpins puikiai prie alaus derančiais patiekalais. Festivalyje lauks įvairios pramogos, gyvos muzikos koncertai.

21.00 val. išvykstame iš Rygos. Apie 23.00 val. grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 15 eurų

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, gido paslaugos, ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus

  

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, 8 (615) 77053 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas