LOREM IPSUM DOLOR

15 eurų

Alyvų žydėjimo šventė Dobelėje. Tervetė

Kelionės data: 2020 05 23

Alyvų žydėjimo šventė Dobelėje. Tervetė

Keliaukime į Dobelę ir pamatykime stebuklingą žydinčių alyvų grožį!

 

9.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Dobelę.

Atvykstame į Dobelę. Pažintis su miestu. Lankomės selekcininko Pėterio Upyčio alyvų sode ir memorialiniame muziejuje. Prieš pusę amžiaus užveistame ir iki šiol puoselėjamame sode kiekvieną pavasarį pražysta daugiau nei du šimtai rūšių alyvų. Baltos, rausvos, violetinės… Žydintis alyvų sodas pakeri savo kvapais ir neapsakomu grožiu.

Alyvų sode kasmet laukia saldžios staigmenos: čia galima įsigyti mažyčius alyvų žiedų uogienės indelius, nusipirkti alyvų, vyšnių, šermukšnių, šaltalankių ir svarainių skonio ledų. Taip pat yra galimybė įsigyti ir sodinukų. Ne tik grožimės įspūdingais alyvų žiedais, bet ir klausomės profesionalų ar meno mėgėjų pasirodymų, patys dalyvaujame įvairiose veiklose.

Pabuvoję Dobelėje, vykstame į Tervetės gamtos parką. Tėrvetėje įrengtos medinės skulptūros ir pėsčiųjų takai, tiltai ir trilteliai, kurie per Tėrvetės upės slėnį lankytojus nuveda į latvių rašytojos Anos Brigaderės pasakų karalystę. Parkas užima 1200 ha teritoriją, trečdalį ploto užima Pasakų pasaulis, kurį valdo Miško karalius, nykštukai, velniai, raganos. Pasivaikščiojimas miško takais ir pažintis su pasakų personažais. Jei pavargsta kojos, galima pavažiuoti su Pasakų garvežiuku.

Ši vieta nepaliks abejingų ir tų, kurie žavisi senovės žemgalių didybe. Jie šiuolaikinėms kartoms prisikelia atmintyje, kurią žadina trys senovės piliakalniai.

 Smagu praleisti laiką gamtos prieglobstyje!

Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 15 eurų

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, gido paslaugos, ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota (bilietai į mokamus objektus):

Bilietas į alyvų sodą Dobelėje – 5,00 eur/suaug., 3 eur/moksleiv., senjor.

Bilietas į Tervetės gamtos parką  –  5,50 eur/suaug., 4 eur/moksleiv., senjor.

Važiavimas siauruku – 1,50 eur/asm.

  

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, 8 (615) 77053 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas