LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

ĮSPŪDINGASIS TARTU

                   1  

ĮSPŪDINGASIS TARTU

Nepraleiskime progos pramogauti Estijoje!

4 val. ryte išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją.

Vykstame į netoli Tartu įsikūrusį Ledynmečio periodo muziejų, kur susipažįstame su ledynmečio istorija. Muziejus yra išdėstytas per 3 aukštus, su mokomosiomis ir pramoginėmis ekspozicijomis, įspūdinga garso ir vaizdo medžiaga bei neįprastais eksponatais.

Atvykstame į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse. Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo katedros griuvėsiai, angelų ir velnių tiltai ir kt.

Apsilankome AHHA mokslo centre*, kuriame mokslas žaismingai susilieja su nuotykiais, įspūdžiais, jauduliu ir įgytomis žiniomis, bei žada daug staigmenų ir naujų patirčių lankytojams. AHHA – tai patrauklus, inovatyvus multifunkcionalus mokslo centras, kuriame sužinome ir išmokstame daug naujo. Didžioji dalis eksponatų yra interaktyvūs ir lankytojai gali viską išbandyti patys. Galima apžiūrėti ir sužinoti įvairių įrenginių veikimo principus, patirti ekstremalių įspūdžių: minti dviratį ištemptu lynu arba specialiuose krėsluose kilti lynais į 30 metrų aukštį ir kristi laisvuoju kritimu, taip pat paklaidžioti veidrodiniame labirinte.

Laisvas laikas. Pageidaujantys gali pramogauti vandens parke „AURA“*, kur laukia nepakartojamas poilsis: didžiausias visoje Estijoje plaukimo baseinas, vandens čiuožykla, atsipalaidavimas sūkurinėje vonioje ar poilsio zonose, už krintančio vandens užuolaidų, taip pat kaitinimasis saunoje, masažai po vandens kaskadomis, grožėjimasis fontanu ir kriokliu.

Apie 18.00 val. išvykstame iš Tartu. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą. Po vidurnakčio grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 25 eurai

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota (bilietai į mokamus objektus*):

Mokslo centras AHHA  – 10 Eur/asm. 
Planetariumas – 4 Eur/asm.

ledynmečio periodo muziejus – 8 Eur/asm.

Maudynės vandens parke „AURA“ – 8 eur/asm.

  

Papildoma informacija:

Vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti LR asmens tapatybės kortelę arba LR pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo į muziejus bilietų kaina gali keistis.

Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

el. paštu info@kelioniuera

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas