LOREM IPSUM DOLOR

Savaitg.

VIENOS DIENOS KELIONĖS Į NIDĄ

VIENOS DIENOS KELIONĖ Į NIDĄ

Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį organizuojame vienos dienos keliones į Nidą!

Žmogaus ir gamtos kūrinys – Kuršių nerija! Tai smėlio kopų pusiasalis, kuriame žmonės apsigyveno jau priešistoriniais laikais. Ši vietovė pasižymi išskirtinių kultūros ir gamtos savybių gausa ir yra išlaikiusi savo kultūrinę ir visuomeninę svarbą bei istorines funkcijas ir savitus darnios žemėnaudos būdus, susijusius su gamtinės aplinkos ypatumais.

Keliaukime į šį nepaprasto grožio kampelį, skalaujamą Kuršių marių ir Baltijos jūros vandenų, pamatykime unikalias auksines vėjo pustomas kopas, pasigrožėkime Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, aplankykime jaukias gyvenvietes ir senąsias žvejų sodybas!

7.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Galimas išvykimas iš kitų miestų (Kelmės arba Kuršėnų, Telšių).

Atvykstame į Klaipėdą. Keltu persikeliame į Smiltynę ir kelionę tęsiame į Kuršių Neriją. Grupei pageidaujant sustojame Juodkrantėje ir aplankome Raganų kalną.

Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba marių bei jos gražiausių vietų aplankymui (savarankiškai): Parnidžio kopa su saulės laikrodžiu-kalendoriumi, prieplauka, Šlovės alėja, paminklas V. Kernagiui ir kt.

Galimybė plaukti laivu ir susipažinti su Nida iš Kuršių marių pusės (kaina – 10 eurų/asm., ekskursijos trukmė – apie 1 val.)

18.00 val. išvykstame iš Nidos. Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 25 eurai/asm.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelto bilietai, ekologijos mokestis

KELIONĖS METU AUTOBUSE BŪTINA DĖVĖTI KAUKES!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

el. paštu info@kelioniuera

   
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas