LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

MERKINĖ, GRŪTAS, DRUSKININKAI

1 2 3

MERKINĖ, GRŪTAS, DRUSKININKAI

7.00 val. išvykstame iš Šiaulių.

7.30 val. išvykstame iš Kelmės.

Keliaujame į vieną unikaliausių Lietuvos etninių regionų – Dzūkiją, kuri puikuojasi nuostabiai gražia gamta ir seniausiu Lietuvos kurortu – Druskininkais. 

Pirmiausiai vykstame į Merkinę, lankomės Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre, kur laukia pažintis su parko įžymybėmis. Šiuolaikinė moderni ekspozicija pristato upių, upelių, šaltinių kraštą su Merkinės apylinkių gyvenimo būdu, tradicijomis, istorine raida. 

Kopiame į Merkinės piliakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi Merkio ir Nemuno santakos panorama. XIV a. čia stovėjo lietuvių gynybinė pilis.

Keliaujame prie Merkinės bokšto, esančio ant aukšto Nemuno kranto, apsupto pušynu. Apžvalgos aikštelės įrengtos 15 ir 25 m aukštyje, iš kurių atsiveria nuostabus Dzūkijos nacionalinio parko, Merkinės miestelio ir apylinkių vaizdas.

Kelionę tęsiame ir vykstame į Česukų kaimą, apsilankome Merkinės piramidėje – dvasinio pažinimo ir sveikatinimo erdvėje.

Vykstame į sovietinių skulptūrų muziejų Grūto parke. Ekskursijos metu susipažįstame su sovietinių skulptūrų ekspozicija, pabuvojame klube-skaitykloje, paveikslų galerijoje, informaciniame centre-muziejuje, kuriame demonstruojama garso, kino, fotodokumentinė medžiaga, atskleidžianti sovietmečiu vykdytą lietuvių tautos genocidą. Apžiūrime zoologijos sodą, lunaparką (sovietmečio karuselių ir atrakcionų žaidimų aikštelę). Kavinėje galima paskanauti patiekalų ir iš netradicinio „senųjų laikų nostalgijos“ meniu.

Atvykstame į Druskininkus – prie Nemuno vingio ir tarp pušynų paskendusį vieną seniausių Lietuvos kurortų. Pažintis su Druskininkais: Šv. Marijos Škaplierinės bažnyčia, sanatorijos ir gydyklos, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus ir kt. Pasivaikščiojame Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante, ragaujame Grožio šaltinio vandens. 

Vėlai vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 25 eurai

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, ekskursinė programa

 

Papildomos išlaidos į mokamus objektus:

Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centras – 1 eur/asm.

Merkinės piramidės lankymas – auka

Grūto parko lankymas – 10 eur/asm., (8 eur/pensininkams, studentams), audiogidas – 10 eur/grupei 

M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus – 3 eur/asm., gidas – 10 eur/grupei

 

Papildoma informacija:

Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda, bilietų kainos į mokamus objektus gali keistis.   

KELIONĖS METU AUTOBUSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE BŪTINA DĖVĖTI KAUKES!

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei 

 

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

el. paštu info@kelioniuera

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas