LOREM IPSUM DOLOR

30 €

DIDŽIŲJŲ KUNIGAIKŠČIŲ KELIAIS: KERNAVĖ, TRAKAI, UŽUTRAKIS, ANGELŲ KALVA. NEMOKAMAS MUZIEJŲ LANKYMAS

DIDŽIŲJŲ KUNIGAIKŠČIŲ KELIAIS: KERNAVĖ, TRAKAI, UŽUTRAKIS, ANGELŲ KALVA. NEMOKAMAS MUZIEJŲ LANKYMAS

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2024 04 28

Ryte 7.45 val. išvykstame iš Šiaulių (7.45 val. PC “Akropolis” iš Gegužių g., 8.00 val. prie Katedros Tilžės g.) ir keliaujame Lietuvos didžiųjų kunigaikščių išmintais keliais, aplankome buvusias Lietuvos sotines ir svarbiausių mūsų šalies istorijos įvykių liudininkus – Kernavę ir Trakus.

Pirmiausia vykstame į Didžiosios Kunigaikštystės širdį ir vieną iš senųjų LDK sostinių – Kernavę, garsėjančią žmonių rankomis supiltais piliakalniais. Aplankome piliakalnius, pasigrožime nuostabiais gamtovaizdziais, pajuntame istorinę dvasią… Ekskursijos metu apžiūrime miestelį, kuris garsėja istorinių architektūrinių paminklų gausa, susipažįstame su didinga Kernavės istorija. Apžiūrime neogotikinę bažnyčią ir šalia esančią senąją medinę koplyčią, Geležinio vilko skulptūrą, Lietuvos formos baseiną ir jame žydinčias vandens lelijas.

NEMOKAMAI lankomės Kernavės archeologinės vietovės muziejuje, kur susipažįstame su šio krašto gyvenimu akmens, žalvario ir geležies amžiais.

Toliau keliaujame į Trakus – senąją Lietuvos sostinę, garsėjančią XIV a. salos pilimi – buvusia Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rezidencija. NEMOKAMAI lankomės Trakų salos pilies muziejuje ir apžiūrime ekspoziciją, pasivaikščiojame tvirtovės kieme, pakylame aukščiau į pilį ir pasigrožime atsiveriančia nuostabia panorama į ežerą ir Trakus.  Ekskursija su gidu po Trakų senamiestį: apžiūrime pusiasalio pilies liekanas ir kitas istorines vietas bei statinius, susipažįstame su karaimų kultūros pėdsakais, vienoje iš kibininių degustuojame kibinus su natūraliu vištienos sultiniu.

Esant galimybei plaukiame laivu ir susipažįstame su Trakais iš ežero! 

Kelionę tęsiame ir vykstame į Užutrakį pajusti Lietuvos diduomenės gyvenimo dvasią, pasigožėti Užutrakio dvaro sodyba ir atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į Galvės ežerą ir Trakų salos pilį.

Kelionės pabaigoje apsilankome Angelų kalvoje. Kiekvienas ant kalvos esantis angelas įkūnija vieną iš gyvenimo tiesų, pamatinių žmonijos ar krikščioniškųjų vertybių. Angelų pavidalu čia įkurdinta Gyvybė, Tiesa, Taika, Dvasios ramybė, Atjauta, Pasiaukojimas, Meilė, Sveikata, Džiaugsmas, Dėkingumas, Viltis… Taip pat čia yra šeimas bei mokslus globojantys angelai, dvasios ramybės ir Baltijos kelio saugotojai bei daug kitų. Tarp medinių skulptūrų yra vienas žmogaus ūgio angelas, simbolizuojantis Gerumą. 

Vakare grįžtame į Šiaulius.  

Kelionės kaina – 30 eurų 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu;
Kelionės organizavimo paslaugos;

Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Kernavės archeologijos ir Trakų salos pilies muziejų lankymas – paskutinį mėn. sekmadienį nemokamai!

Kibinų degustacija – apie 7 eurus/asmeniui

Plaukimas laivu – nuo 200 eurų/grupei

 

Pastabos:

kelionės vykdomos tik susidarius grupei;

objektų lankymo eiliškumas gali keistis;

muziejuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; 

lankomų objektų kainos gali keistis.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas