LOREM IPSUM DOLOR

35 €

DRUSKININKAI. NARCIZŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ. MERKINĖ. MERKINĖS PIRAMIDĖ

DRUSKININKAI. NARCIZŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ. MERKINĖ. MERKINĖS PIRAMIDĖ

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2024 04 13

9 2

6.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Keliaujame į vieną unikaliausių Lietuvos etninių regionų – Dzūkiją, kuri puikuojasi nuostabiai gražia gamta ir seniausiu Lietuvos kurortu – Druskininkais. 

Pirmiausiai atvykstame prie Merkinės apžvalgos bokšto, esančio ant aukšto Nemuno kranto, apsupto pušynu. Apžvalgos aikštelės įrengtos 15 ir 25 m aukštyje, iš kurių atsiveria nuostabus Dzūkijos nacionalinio parko, Merkinės miestelio ir apylinkių vaizdas.

Aplankome vietą, kurioje XIV a. stovėjo lietuvių gynybinė pilis. Ši vieta yra Dainavos krašto simbolis – Merkinės piliakalnis. Kopiame į Merkinės piliakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi Merkio ir Nemuno santakos panorama. 

Kelionę tęsiame ir vykstame į Česukų kaimą, apsilankome Merkinės piramidėje – dvasinio pažinimo ir sveikatinimo erdvėje.

Atvykstame į Druskininkus – prie Nemuno vingio ir tarp pušynų paskendusį vieną seniausių Lietuvos kurortų. Pažintis su Druskininkais: Šv. Marijos Škaplierinės bažnyčia, sanatorijos ir gydyklos, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus. Galimybė persikelti panoraminiu keltuvu per Nemuną.

Dalyvaujame Narcizų žydėjimo šventėje Vilūnėlės parke, kur žydi sakuros ir tūkstančiai narcizų, skamba gyva muzika, poezija, teatro artistų pasirodymai, XIX amžiaus epochos kostiumais apsirengę aktoriai. Pirmą kartą įspūdinga narcizų jūra pražydo 2012 m. pavasarį. Idėją parką apsodinti narcizais Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas parsivežė iš Belgijos.

Vėlai vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 35 eurai  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Merkinės piramidė – auka

Keltuvas per Nemuną – 5,50 eur/asm. į vieną pusę, 7,50 eur/asm. į abi puses

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionės vykdomos tik susidarius grupei!

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas