LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

HELSINKIS. STOKHOLMAS. RYGA. JŪRMALA (organizuojama grupėms pageidaujant)

HELSINKIS – STOKHOLMAS – RYGA – JŪRMALA

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Organizuojama grupėms pageidaujant

Kelionės datą pasirenkate patys!

2 Ryga stokholmas helsinkis

1 diena. Apie vidurnaktį išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Kelionė keltu į Helsinkį. Helsinkyje laukia ekskursija po miestą, kurios metu aplankome jachtų prieplauką, Senato aikštę su aplinkiniais administraciniais pastatais, miesto katedrą, Rotušę, Prezidento rūmus, paminklą kompozitoriui J. Sibelijui, garsiąją uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią, paminklą imperatoriui Aleksandrui II, Esplanadą – mėgstamiausią helsinkiečių pasivaikščiojimo vietą, Šiaurinę krantinę, nuo kurios atsiveria vaizdas į Helsinkio archipelago salas, Maršalo Manerheimo prospektą, Suomijos parlamento rūmus, Kiasmos meno muziejų, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurtus „Finliandija“ rūmus, Operos rūmus ir kt. Laisvas laikas. Vakare komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Nakvynė laive.

 

2 diena. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę: Karališkasis dramos teatras, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Nobelio premijų laureatų pokylio vieta – Rotušė, Rotušės bokštas, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, Didžioji katedra, Švedijos parlamento rūmai, “Vazų” laivas-muziejus, kur eksponuojamas iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus, senamiesčio paslaptingos gatvelės ir kt. Vakare išplaukiame į Rygą kruiziniu laivu, kuriame laukia įvairiausios pramogos: barai, restoranai, diskotekos, kazino, naktiniai klubai, sauna, baseinas ir t.t. Nakvynė laive.

 

3 diena.  Ryte atplaukiame į Rygą. Ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. Pietūs maitinimo ir pramogų centre „Lido“. Vykstame į Jūrmalą. Ten laukia nuostabios maudynės „Livu“ vandens ir atrakcionų parke, romantiški pasivaikščiojimai pajūriu arba spūdingomis ir ramybe dvelkiančiomis Jūrmalos gatvelėmis. Vakare grįžtame į Šiaulius. 

 

Kelionės kaina – derinama  

 

PASTABOS:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietai į mokamus objektus – apie 40 eurų/asm.

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionę užsisakykite tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas