LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

ĮSPŪDINGOSIOS ESTIJOS SALOS. TALINAS. PERNU 2 D. (organizuojama grupėms pageidaujant)

ĮSPŪDINGOSIOS ESTIJOS SALOS. TALINAS. PERNU 

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Organizuojama grupėms pageidaujant

Kelionės datą pasirenkate patys!

1

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Vykstame į įspūdingąsias Saremos ir Muhu salas, kurios garsėja mediniais vėjo malūnais ir senomis bažnytėlėmis bei nuostabiu gamtovaizdžiu. Keltu (~20 min.) keliamės į Muhu salą ir lankomės Koguvos etnografiniame kaime, kur apžiūrime vietos gyventojų sodybas bei Muhu bažnyčią. Besigrožėdami nuostabiu peizažu vykstame į didžiausią Estijoje Saremos salą, kur apžiūrime Anglos vėjo malūnus, susipažįstame su malūnų veikimo principu bei viduje esančiais mechanizmais, o pageidaujantys gali net paragauti Saremos saloje kepamos duonos. Esant galimybei, vykstame ant Pangos skardžio – tai 20 m aukščio skardis, nuo kurio atsiveria Baltijos jūros panorama. Pažintis su Kuresare – Saremos salos sostine. Aplankome didingą bei viduramžius menančią Kuresarės pilį. Išvykdami iš salų dar sustojame prie Kali meteoritinio kraterio, kurio dugne telkšo žalsvas ežeriukas. Vykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Botanikos sodas, tarptautinis jūrų uostas. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra,  Aleksandro Nevskio soboras, magistro sodas ir vartai, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžioji gildija, namas “Trys seserys”, “Storosios Margaritos” bokštas ir kt. Esant galimybei, lankomės „Hidrolėktuvų uosto muziejuje“. Tai interaktyvus, unikalios koncepcijos ir analogo pasaulyje neturintis muziejus, supažindinantis su laivybos praeitimi ir dabartimi. Pamatome įvairių epochų laivus, iš kurių vienas yra seniausias povandeninis laivas „Lembit“, karo laikų minas ir torpedas, sunkiuosius pabūklus, navigacinius įrenginius ir ženklus. Pasimatuojame jūreivių uniformas ir su jomis įsiamžiname arba pabūname karo lakūnais bei išbandome skrydžio simuliatorių. Lankomės „PROTO“ išradimų fabrike. Čia pasineriame į interaktyvų fantazijos pasaulį, susipažįstame su praėjusių amžių mokslo atradimais. Įsivaizduojame, kad vairuojame pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, oro balioną ar vaikštome vandenyno dugnu. Galime save išbandyti jaunųjų išradėjų zonoje, pamatyti aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą ir kt. 

Apie 15.00 val. išvykstame iš Talino. Kelionė per Estiją. Vykstame į Pernu – Estijos kurortą, kartais dar vadinamą Estijos vasaros sostine, turintį daug viešbučių, restoranų, ilgus paplūdimius. Trumpa pažintis su kurortu: barokinė Jekaterinos bažnyčia, rotušė, XVIII a. pastatyta kaip pirklio rezidencija, Elžbietos bažnyčia, Talino vartai – vieninteliai miesto sienos vartai, išlikę Baltijos šalyse. 

Po trumpos pažinties su Pernu, išvykstame namo. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą. Po vidurnakčio grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – derinama  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Keltas į Saremą – 6 eur/asm.

Koguvos etnografinis kaimas – 4 eur/asm.

Anglos vėjo malūnų kaimas – 6 eur/suaug., 3 eur/moksl. arba 8 eur/asm. ekskursija su duonos degustacija

Kuresarės pilies muziejus – 8 eur/suaug., 6 eur/moksl., gidas grupei iki 25 asm. – 60 eur

Bilietas į Hidrolėktuvų muziejų – 15 eurų/asm., audio gidas – 2 eurai/asm.

Bilietas į “PROTO” – 16 eur/suaug., 10 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionę užsisakykite tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas