LOREM IPSUM DOLOR

20 €

KALĖDINĖ RYGA

KALĖDINĖ RYGA

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 12 16

         

Keliaukime į žavingą ir kalėdine dvasia pulsuojančią Latvijos sostinę Rygą, aplankykime nuostabų senamiestį bei pabuvokime Kalėdinėje mugėje!

Išvykimo iš Šiaulių ir iš Joniškio laikas ir vietos:

10.00 val. PC “Akropolis” (iš Gegužių g.)

10.15 val. Katedra (Tilžės g.)

11.00 val. prie fontanų, Joniškis

Apie 12.30 val. atvykstame į šventiškai pasipuošusią Rygą. Ryga – vakarietiška dvasia bei modernaus stiliaus architektūra žavinti Latvijos sostinė, nuo XIII a. priklausanti Hanzos pirklių sąjungai, o jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra. Ekskursija su gidu po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. Laisvas laikas pavalgymui ir pasivaikščiojimui po Kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, skrudintais migdolais, kava ir karštu vynu. Senosios Rygos kalėdinis turgus yra vienas tikriausių ženklų, kad Kalėdos jau greitai. Latvijos amatininkų kūrybos asortimente randame kiekvieno skoniui artimiausią dovaną savo artimiesiems. Šalto oro gardėsiai – karštas vynas ir meduoliai, skrudinti migdolai ir gardžiai rūkyta mėsa, ir, žinoma, kalėdinės arbatos ir kavos patinka kiekvienam gurmanui!

Apie 19.00 val. pasivaikščioję po Kalėdinę mugę bei įsigiję dovanų artimiesiems išvykstame namo.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – 20 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas