LOREM IPSUM DOLOR

20 €

KALĖDINĖ MUGĖ RYGOJE

KALĖDINĖ MUGĖ RYGOJE

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 12 03

         

Keliaukime į žavingą ir kalėdine dvasia pulsuojančią Latvijos sostinę Rygą, aplankykime nuostabų senamiestį bei pabuvokime Kalėdinėje mugėje!

Išvykimo iš Šiaulių ir iš Joniškio laikas ir vietos:

8.00 val. PC “Akropolis” (iš Gegužių g.)

8.15 val. Katedra (Tilžės g.)

9.00 val. prie fontanų, Joniškis

Vykstame į Rygos tradicinę kalėdinę mugę, kur karštas vynas tampa geidžiamiausiu gėrimu, o orą užpildo cinamono, imbiero ir skrudintų migdolų aromatai! Šiais metais kalėdinė mugė mus stebina savo puošnumu, išradingumu ir linksmybėmis! Netgi turime galimybę nuvykti į Kalėdų Senelio namus, kur džiugina mažieji nykštukai, o vaikai gali išsiųsti laiškus į pačią Laplandiją!

Apie 10.30 val. atvykstame į šventiškai pasipuošusią Rygą. Ryga – vakarietiška dvasia bei modernaus stiliaus architektūra žavinti Latvijos sostinė, nuo XIII a. priklausanti Hanzos pirklių sąjungai, o jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra.

Ekskursija su gidu po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt.

Laisvas laikas pavalgymui ir pasivaikščiojimui po Kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, skrudintais migdolais, kava ir karštu vynu. Senosios Rygos kalėdinis turgus yra vienas tikriausių ženklų, kad Kalėdos jau greitai. Kalėdinės mugės metu laukia chorų ir muzikinių bei folklorinių ansamblių pasirodymai, o maisto tiekėjai parūpina ypatingų kokteilių, saldumynų ir skanėstų, modernaus ir žiemiško gatvės maisto bei tradicinės latvių virtuvės patiekalų. Jei ieškome unikalios dovanos, kurią per Kalėdas ketiname padovanoti savo artimiesiems, čia tikrai yra galimybė rasti, nes vietiniai Latvijos amatininkai siūlo įsigyti bičių vaško žvakių, įvairių kūrybinių gaminių, indų, durų vainikų, mazgų rišimo technika gaminamų aksesuarų, sienų dekoravimo ir žvakių liejimo rinkinių, kitų įdomių daiktų ir skanėstų. O šalto oro gardėsiai – karštas vynas ir meduoliai, skrudinti migdolai ir gardžiai rūkyta mėsa, ir, žinoma, kalėdinės arbatos ir kavos patinka kiekvienam gurmanui!

Apie 18.00 val. pasivaikščioję po Kalėdinę mugę bei įsigiję dovanų artimiesiems išvykstame namo.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – 20 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas