LOREM IPSUM DOLOR

35 €

KALĖDINĖ RYGA IR BALETAS “SPRAGTUKAS”

KALĖDINĖ RYGA IR BALETAS “SPRAGTUKAS” 

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 12 17

         

Keliaukime į žavingą ir kalėdine dvasia pulsuojančią Latvijos sostinę Rygą, aplankykime nuostabų senamiestį ir pamatykime baletą “Spragtukas”!

Išvykimo iš Šiaulių ir iš Joniškio laikas ir vietos:

10.00 val. PC “Akropolis” (iš Gegužių g.)

10.15 val. Katedra (Tilžės g.)

11.00 val. prie fontanų, Joniškis

Apie 12.30 val. atvykstame į šventiškai pasipuošusią Rygą. Ryga – vakarietiška dvasia bei modernaus stiliaus architektūra žavinti Latvijos sostinė, nuo XIII a. priklausanti Hanzos pirklių sąjungai, o jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra. Ekskursija su gidu po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. Laisvas laikas pavalgymui ir pasivaikščiojimui po Kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, skrudintais migdolais, kava ir karštu vynu. 

18.00 val. Rygos operos ir baleto teatre žiūrime kupiną paslapties ir stebuklų,  nuostabių svajonių, išsipildančių tik Šv. Kalėdų naktį šalia žaliaskarės eglės, poezijos ir grožio dviejų dalių baletą “SPRAGTUKAS”, pastatytą pagal E. T. A. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Muziką baletui sukūrė kompozitorius Piotras Čaikovskis.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės ir bilieto kaina – 35 eurai  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos, bilietas į baletą “Spragtukas”

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas