LOREM IPSUM DOLOR

15 €

KELIONĖ Į JŪRMALĄ

Kelionė į Jūrmalą 

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2024 05 04

Nepraleiskime progos aplankyti pavasarišką Jūrmalą!

Tai puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienybės šurmulio ir rūpesčių bei pailsėti už minimalią kainą! Visą dieną džiaugsitės nepakartojama ramuma, gražia gamta, švelniu klimatu, šiltomis Rygos įlankos bangomis, puikiu jūros ir pušų aromatu. Aktyvaus poilsio mėgėjų lauks vandens pramogų parkas “Livu”, o norintys geriau pažinti Jūrmalą, galės pasivaikščioti miesto centre besidriekiančia “Jomas iela”, primenančia Palangos J. Basanavičiaus gatvę, pasėdėti jaukioje kavinėje ar aplankyti muziejų. Kelionė į Jūrmalą – puikus poilsis taupiems ir atostogų išsiilgusiems poilsiautojams!  

 

   

Išvykimo vietos ir  laikas:

8.00 val. aikštelė prie PC “Akropolis” (Gegužių g.), Šiauliai

Galimi papildomi sustojimai Lyros, Sondeckio, Aukštabalio autobusų stotelėse ir kt.

 8.15 val. autobusų stotelė prie Katedros, Šiauliai

 9.00 val. prie bažnyčios, Joniškis

 Apie 11.00 val. atvykstame į pavasariu ir jūra kvepiančią Jūrmalą. Laisvas laikas. Čia laukia romantiški pasivaikščiojimai kurorto gatvelėmis besigrožint įspūdinga medine architektūra, poilsis prie jūros.  Miško parkas Dzintaruose yra puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams ir teikiantiems pirmenybę neskubiems pasivaikščiojimams gryname pušyno ore. Parkas yra pačiame Jūrmalos centre, o didžiausios jo vertybės yra 200 metų senumo pušynai ir iki mūsų dienų nepakitę, saugomi biotopai. Norintys galės pasigrožėti jūra ir Dzintarų apylinkėmis įkopus į 33,5 metrų aukščio Dzintarų apžvalgos bokštą, kuriame yra speciali didelė apžvalgos platforma, o per visą bokšto aukštį įrengta 12 platformų, nuo kurių atsveria vaizdas įvairiomis kryptimis. O norintys pasimėgauti maudymosi malonumais, galės eiti į vandens parką „Livu“, kuris yra vienas didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje. 

18.00 val. išvykstame iš Jūrmalos. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 15 eurų 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu 

 

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei

Papildoma informacija: vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas