LOREM IPSUM DOLOR

05 15

KELIONĖ Į NIDĄ

Kelionė į Nidą

Kelionės data:

2022 05 15

 

Žmogaus ir gamtos kūrinys – Kuršių nerija! Tai smėlio kopų pusiasalis, kuriame žmonės apsigyveno jau priešistoriniais laikais. Ši vietovė pasižymi išskirtinių kultūros ir gamtos savybių gausa ir yra išlaikiusi savo kultūrinę ir visuomeninę svarbą bei istorines funkcijas ir savitus darnios žemėnaudos būdus, susijusius su gamtinės aplinkos ypatumais.

Keliaukime į šį nepaprasto grožio kampelį, skalaujamą Kuršių marių ir Baltijos jūros vandenų, pamatykime unikalias auksines vėjo pustomas kopas, pasigrožėkime Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, aplankykime jaukias gyvenvietes ir senąsias žvejų sodybas!

6.30 val. išvykstame iš Šiaulių. Galimas išvykimas iš kitų miestų (Kelmės arba Kuršėnų, Telšių).

Atvykstame į Klaipėdą. Keltu persikeliame į Smiltynę ir kelionę tęsiame į Kuršių Neriją. Grupei pageidaujant sustojame Juodkrantėje ir aplankome Raganų kalną.

Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba marių bei jos gražiausių vietų aplankymui (savarankiškai): Parnidžio kopa su saulės laikrodžiu-kalendoriumi, prieplauka, Šlovės alėja, paminklas V. Kernagiui ir kt.

Galimybė plaukti laivu ir susipažinti su Nida iš Kuršių marių pusės (kaina – 12 eurų/asm., ekskursijos trukmė – apie 1 val.)

18.00 val. išvykstame iš Nidos. Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 28 eurai 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu

Kelionės vadovo paslaugos

Kelionės organizavimas

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103, 8 (615) 77053 

   
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas