LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

Kelmė – Tytuvėnai

123

Kelmė – Tytuvėnai

9.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Kelmę. Lankomės Kelmės krašto muziejuje*, įsikūrusiame Kelmės dvaro rūmuose. Muziejaus ekspozicijos išdėstytos trijuose šio ansamblio pastatuose: rūmuose, vartuose ir svirne. Kelmės dvaro ansamblis – valstybės saugomas kultūros paveldo objektas, vertinamas kaip retai išlikusi baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodyba. Kelmės dvaro ansamblio mūriniai rūmai statyti 1780 m., dviaukščiai bokšto išvaizdos vartai – 1668 m. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Didžiąją dalį muziejaus eksponatų sudaro etnografiniai daiktai, senieji spaudiniai, dvarų kultūros baldai ir indai bei ikonografinė medžiaga. Amerikos indėnų ekspozicijoje pateikiama medžiaga apie kraštotyrininką ir pedagogą Joną Vadeikį – pirmąjį vokiečių rašytojo Karlo Majaus (Karl May) knygos vertėją į lietuvių kalbą, vokiečių rašytojo Karlo Majaus knygos, įvairūs Amerikos indėnų buities daiktai. Galimybė dalyvauti pasirinktoje edukacijoje*:

Vykstame į Tytuvėnus. Lankomės XVII-XVIII a. ant Tytuvos upelio kranto pastatytame vienuolyno ir bažnyčios ansamblyje*. Šiandien buvusio bernardinų vienuolyno ir bažnyčios ansamblis yra vienas iš geriausių barokinių ansamblių Lietuvoje ir Šiaurės Rytų Europoje. Pabuvojame Tytuvėnų miško muziejuje*.  Muziejaus ekspozicijoje rodomi paukščių inkilai, medžio drožiniai, paukščių lizdai, miško žvėrių ir paukščių iškamšos. Pasigrožėję įspūdingais Tytuvėnų gamtovaizdžiais, grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – sutartinė

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistiniu autobusu, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Kelionės vadovo-gido paslaugos – nuo 50 eurų/grupei

Bilietai į mokamus objektus (*):

Kelmės dvaro lankymas – 2 eur/asm. + 10 eur/grupei gidas

Edukacija Kelmės dvare – nuo 2 eur/asm.

Tytuvėnų vienuolyno ansamblio lankymas – 1 eur/asm. + 10 eur/grupei gidas

Tytuvėnų miško muziejaus lankymas – 1 eur/asm. + 10 eur/grupei gidas

  

Papildoma informacija:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

  

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, mob. 861577053 arba

el. paštu info@kelioniuera.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas