LOREM IPSUM DOLOR

25 €

KEMERIŲ NACIONALINIS PARKAS. JŪRMALA. „LIVU“ VANDENS PARKAS

KEMERIŲ NACIONALINIS PARKAS. JŪRMALA. „LIVU“ VANDENS PARKAS

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2024 05 01

       

Išvykimo iš Šiaulių ir iš Joniškio laikas ir vietos:

7.30 val. PC “Akropolis” (iš Gegužių g.)

7.45 val. Katedra (Tilžės g.)

8.30 val. prie fontanų, Joniškis

Išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lietuvą, Latviją.

Atvykstame į Kemerių nacionalinį parką, kuris yra ypatingas dėl didelės biologinės įvairovės, unikalaus Kemerių raisto ir mineralinių vandenų bei gydomojo purvo. Esant dolomito giliesiems sluoksniams ir didelei pelkei čia susidarė sieros vanduo. Todėl jau XVIII a. čia kūrėsi Kemerių kurortas, kurio sieros vandens šaltinių ir purvo vonių gydomųjų savybių išmėginti pacientai atvykdavo iš visos Europos.

Didysis Kemerių raisto takas yra populiariausias apžvalgos objektas Kemerių nacionaliniame parke. Juo eidami apžiūrėsime aukštapelkę ir jos gyventojus, tako tiltas nuves į samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), teks didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus.

Kelionę tęsiame ir vykstame į dar vieną nuostabų Latvijos kurortą – Jūrmalą. Čia laukia romantiški pasivaikščiojimai kurorto gatvelėmis besigrožint įspūdinga medine architektūra, poilsis prie jūros.  Miško parkas Dzintaruose yra puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams ir teikiantiems pirmenybę neskubiems pasivaikščiojimams gryname pušyno ore. Parkas yra pačiame Jūrmalos centre, o didžiausios jo vertybės yra 200 metų senumo pušynai ir iki mūsų dienų nepakitę, saugomi biotopai. Norintys galės pasigrožėti jūra ir Dzintarų apylinkėmis įkopus į 33,5 metrų aukščio Dzintarų apžvalgos bokštą, kuriame yra speciali didelė apžvalgos platforma, o per visą bokšto aukštį įrengta 12 platformų, nuo kurių atsveria vaizdas įvairiomis kryptimis. O norintys pasimėgauti maudymosi malonumais, galės eiti į vandens parką „Livu“, kuris yra vienas didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje.

Apie 19.00 val. išvykstame iš Jūrmalos.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – 25 eurai  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Apsilankymas Kemerių nacionaliniame parke ir vietinis gidas – 5 eur/asm.

Maudynės “Livu” vandens parke – nuo 31,60 eur/asm.

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

 tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas