LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

Nemuno kilpų regioninis parkas. Birštonas. „Alitos“ gėrimų degustacija. Merkinė

121

Nemuno kilpų regioninis parkas. Birštonas. „Alitos“ gėrimų degustacija. Merkinė

7.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Ekskursijos metu mūsų laukia pažintis su didžiosiomis Nemuno kilpomis: Punios, Balbieriškio, Prienų ir Birštono. Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre*  susipažįstame su ekspozicija ir pažiūrime režisierės Birutės Bražinskaitės filmą “Kur Nemunas vingiuoja”, puikiai atspindintį visą Nemuno kilpų žavesį, išgirstame informaciją apie vaizdingiausius kraštovaizdžio objektus, saugomas gamtos ir kultūros paveldo vertybes.

Pažintis su Punios miesteliu. Punios piliakalnis, vienas iš įdomiausių ir gražiausių Lietuvoje. Vietiniai žmonės jį vadina Marginio kalnu.

Vykstame į Birštoną. Birštonas nuo seno garsėja savo įstabia gamta. Pažintis su miestu: Vytauto parkas ir paminklas Vytautui Didžiajam, Vytauto kalnas, Dainų kalnelis, Šv. Antano Paduviečio bažnyčia.

Vykstame į Alytų, kur degustuojame „Alitos“ gėrimus*. Įmonės ekspertai padės atrasti gurmanišką gėrimų pasaulį, suprasti skonio ir aromato subtilybes, supažindins su kiekvieno degustuojamo gėrimo istorija, kilme, gamybos technologija ir vartojimo tradicijomis. Degustacijos metu paragaujame putojančių vynų, brendžių, trauktinių bei stipraus grūdų gėrimo „Samanė“.  

Vykstame į Merkinę, pasigrožime nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais nuo Merkinės piliakalnio. Esant galimybei apsilankome Povilo piramidėje.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – sutartinė

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistiniu autobusu, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Kelionės vadovo-gido paslaugos – nuo 70 eurų/grupei

Bilietai į mokamus objektus (*): 

Birštono lankytojų centras – 1 euras/asm., gidas  – 2 eurai/grupei

“Alitos” gėrimų degustacija – 12-16-20 eurų/asm.

  

Papildoma informacija:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

  

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, mob. 861577053 arba

el. paštu info@kelioniuera.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas