LOREM IPSUM DOLOR

30 €

NEMUNO KILPŲ REGIONINIS PARKAS. BIRŠTONAS. DZŪKIŠKOS BANDOS

NEMUNO KILPŲ REGIONINIS PARKAS. BIRŠTONAS. DZŪKIŠKOS BANDOS

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 05 06

8.00 val. išvykstame iš Šiaulių.

Ekskursijos metu mūsų laukia pažintis su didžiosiomis Nemuno kilpomis: Punios, Balbieriškio, Prienų ir Birštono, pažintis su Birštono kurortu ir džūkiškų bandų degustacija! Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre  susipažįstame su ekspozicija ir pažiūrime režisierės Birutės Bražinskaitės filmą “Kur Nemunas vingiuoja”, puikiai atspindintį visą Nemuno kilpų žavesį, išgirstame informaciją apie vaizdingiausius kraštovaizdžio objektus, saugomas gamtos ir kultūros paveldo vertybes.

Pažintis su Punios miesteliu. Punios piliakalnis, vienas iš įdomiausių ir gražiausių Lietuvoje. Vietiniai žmonės jį vadina Marginio kalnu.

Atvykstame prie  Birštono apžvalgos bokšto. Kopiame į aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje (apie 300 laiptelių), kad galėtumėme pasigrožėti nuostabiu Nemuno kilpų kraštovaizdžiu. 

Vykstame į Birštoną. Birštonas nuo seno garsėja savo ne tik įstabia gamta, bet ir mineralinio vandens gydomosiomis savybėmis. Pažintis su miestu: Vytauto parkas ir paminklas Vytautui Didžiajam, Vytauto kalnas, Dainų kalnelis, Šv. Antano Paduviečio bažnyčia ir kt. Sanatorijų „Tulpė“ ir „Versmė“ biuvetėse paragaujame didžiausio Birštono turto – mineralinio vandens.  

Ir kaip gi būnant Dzūkijoje neparagauti tradicinių dzūkiškų bandų? Vykstame į Nemajūnus ir dalyvaujame edukacinėje programoje, kurios metu susipažįstame su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje, patys pašauname bandą nuo ližės krosnyje, o iškepusias bandas ragaujame.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 30 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Birštono lankytojų centras – 2 eur/asm., gidas  – 2 eur/grupei

Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ – 7 eur/suaug., 4 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionės vykdomos tik susidarius grupei!

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas