LOREM IPSUM DOLOR

20 €

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. BALETAS “KARMEN”

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. BALETAS “KARMEN”

Kelionės data:

2023 03 19

Kviečiame visus kelionių ir muzikos gerbėjus keliauti į Panevėžį, susipažinti su šio miesto istorija, aplankyti  porceliano galeriją, paragauti Čičinsko kepsnį ir muzikiniame teatre išvysti baletą “Karmen”

Išvykstame iš Šiaulių 10.40 val. prie PC “Akropolis” iš Gegužių g., 11.00 val. prie katedros iš Tilžės g., 11.20 val. iš Radviliškio autobusų stoties.

Atvykstame į Panevėžį. Pažintis su miestu: Laisvės aikštė, Senvagė, fontanas ir aplink nutiesti takai ir tilteliai, paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Aleksandrui, skulptūrų skveras ir kt.

Apsilankome vienintelėje Lietuvoje porceliano galerijoje. Daugiau kaip 250 kvadratinių metrų patalpoje eksponuojama daugiau kaip tūkstantis porceliano meno dirbinių. Susipažįstame su įspūdingiausiais Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano gaminiais nuo XVIII a. iki šių dienų. Galerijos įkūrėjai ir mecenatai – Virmantas ir Irena Puidokai.

Jeigu jau atvykstame į Panevėžį, tai paragauti panevėžiečių vizitine gastronomine kortele vadinamą Čičinsko kepsnį tiesiog būtina!

18.00 val. Panevėžio muzikiniame teatre ir žiūrime vienaveiksmį baletą pagal G. Bizet–R. Ščedrino „Karmen siuitą“.

Fatališkas Karmen paveikslas jau daugiau kaip šimtą metų žadina įvairių sričių menininkų vaizduotę. Už jį turime būti dėkingi Prosperui Mérimée: trečioji jo apsakymo „Karmen“ dalis įkvėpė ir Georgesʼo Bizet operos libreto autorius Henri Meilhacą ir Ludovicą Halévy. Nors 1985 m. operos premjera Paryžiuje patyrė fiasko, ji kompozitoriui pelnė amžiną šlovę, o aistringos „Karmen“ melodijos gerai pažįstamos visų kartų klausytojams. Jos gyvuoja įvairiausiais pavidalais ir formomis: nuo teatrų pastatymų iki koncertinių atlikimų, nuo transkripcijų įvairiems instrumentams iki mobiliųjų telefonų melodijų.

Po baleto išvykstame iš Panevėžio. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 20 eurų 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu 

Kelionės organizavimas

Gido paslauga

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

BILIETAS Į SPEKTAKLĮ 16 eur/asm.
Bilietas į Porceliano galeriją – 6 eur/asm., gido paslauga – 50 eur/grupei.
Čičinsko kepsnys – apie 10 eur/asm.

 

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas