LOREM IPSUM DOLOR

20 €

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. MIUZIKLAS “MUZIKOS GARSAI”

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. MIUZIKLAS “MUZIKOS GARSAI”

Kelionės data:

2023 03 26

Kviečiame visus kelionių ir muzikos gerbėjus keliauti į Panevėžį, susipažinti su šio miesto istorija, aplankyti  porceliano galeriją, paragauti Čičinsko kepsnį ir muzikiniame teatre išgirsti miuziklą “Muzikos garsai”

Išvykstame iš Šiaulių 10.40 val. prie PC “Akropolis” iš Gegužių g., 11.00 val. prie katedros iš Tilžės g., 11.20 val. iš Radviliškio autobusų stoties.

Atvykstame į Panevėžį. Pažintis su miestu: Laisvės aikštė, Senvagė, fontanas ir aplink nutiesti takai ir tilteliai, paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Aleksandrui, skulptūrų skveras ir kt.

Apsilankome vienintelėje Lietuvoje porceliano galerijoje. Daugiau kaip 250 kvadratinių metrų patalpoje eksponuojama daugiau kaip tūkstantis porceliano meno dirbinių. Susipažįstame su įspūdingiausiais Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano gaminiais nuo XVIII a. iki šių dienų. Galerijos įkūrėjai ir mecenatai – Virmantas ir Irena Puidokai.

Jeigu jau atvykstame į Panevėžį, tai paragauti panevėžiečių vizitine gastronomine kortele vadinamą Čičinsko kepsnį tiesiog būtina!

18.00 val. Panevėžio muzikiniame teatre klausome legendinio Richardo Rodgerso miuziklo visai šeimai! Karta iš kartos puoselėjamos šeimos vertybės, visiems puikiai žinomos melodijos ir meilės istorija nepalieka abejingų.

Šis laikui nepavaldus pasakojimas paremtas tikrais įvykiais, jis sukurtas pagal Marios von Trapp memuarus „Dainuojančios šeimos Trapp istorija“. Pagrindinė kūrinio veikėja Marija pasiryžusi tapti vienuole, tačiau jos meilė muzikai ir pažintis su gausia Trapų šeima priverčia apmąstyti savo pašaukimą.

Spektaklyje pagrindinį vaidmenį atliks solistė Sandra Lebrikaitė, Georgo fon Trapo vaikus vaidins Panevėžio muzikos mokyklos ir Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokiniai.

Po spektaklio išvykstame iš Panevėžio. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 20 eurų 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu 

Kelionės organizavimas

Gido paslauga

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

BILIETAS Į SPEKTAKLĮ 16 eur/asm.
Bilietas į Porceliano galeriją – 6 eur/asm., gido paslauga – 50 eur/grupei.
Čičinsko kepsnys – apie 10 eur/asm.

 

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas