LOREM IPSUM DOLOR

20 €

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. OPERETĖ “VIENOS KRAUJAS”

PANEVĖŽYS. PORCELIANO GALERIJA. OPERETĖ “VIENOS KRAUJAS”

Kelionės data:

2023 05 06

Kviečiame visus kelionių ir muzikos gerbėjus keliauti į Panevėžį, susipažinti su šio miesto istorija, aplankyti  porceliano galeriją, paragauti Čičinsko kepsnį ir muzikiniame teatre išgirsti operetę “Vienos kreujas”

Išvykstame iš Šiaulių 10.40 val. prie PC “Akropolis” iš Gegužių g., 11.00 val. prie katedros iš Tilžės g., 11.20 val. iš Radviliškio autobusų stoties.

Atvykstame į Panevėžį. Pažintis su miestu: Laisvės aikštė, Senvagė, fontanas ir aplink nutiesti takai ir tilteliai, paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Aleksandrui, skulptūrų skveras ir kt.

Apsilankome vienintelėje Lietuvoje porceliano galerijoje. Daugiau kaip 250 kvadratinių metrų patalpoje eksponuojama daugiau kaip tūkstantis porceliano meno dirbinių. Susipažįstame su įspūdingiausiais Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano gaminiais nuo XVIII a. iki šių dienų. Galerijos įkūrėjai ir mecenatai – Virmantas ir Irena Puidokai.

Jeigu jau atvykstame į Panevėžį, tai paragauti panevėžiečių vizitine gastronomine kortele vadinamą Čičinsko kepsnį tiesiog būtina!

18.00 val. Panevėžio muzikiniame teatre ir klausome J. Štrauso operetę „Vienos kraujas“, kuri nukelia mus į XIX a. pradžios Vieną. Čia, po Napoleono karų vykstant Europos šalių kongresui, kurio lozungas buvo „Mylėti, o ne kariauti“, valsas tampa salonų karaliumi.

Libreto autoriai mums atveria intriguojančius aukštuomenės gyvenimo užkulisius: pradžioje paaiškėja, kad grafas Cedlau išvyksta su nežinoma moterim į užmiesčio vilą, dėl to nerimauja kita mylimoji Franciska. Šiuos žygius, žinoma, bando išsiaiškinti grafo žmona grafienė Cedlau, o ją supranta tik ministras pirmininkas, kuris pats vėliau patenka į dviprasmišką situaciją. Visa tai susipina su kitų personažų širdžių troškimais. Toks meilės intrigų daugiabriaunis Vienoje pasirodo nepakankamas, – paaiškėja, kad grafo kraują kaitina ketvirtoji moteris…
Meilės jausmai kibirkščiuoja scenoje, audrina žiūrovų fantaziją, bet svarbiausia – skamba ir jaudina klasikos aukso fondui priskirti J. Strausso valsai, kuriuos atlieka simfoninis orkestras, solistai ir choras, sukasi šokėjų poros.

Po baleto išvykstame iš Panevėžio. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 20 eurų 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu 

Kelionės organizavimas

Gido paslauga

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

BILIETAS Į SPEKTAKLĮ 16 eur/asm.
Bilietas į Porceliano galeriją – 6 eur/asm., gido paslauga – 50 eur/grupei.
Čičinsko kepsnys – apie 10 eur/asm.

 

Pastaba: kelionės vykdomos tik susidarius grupei

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas