LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

Papilė – Viekšniai – Renavo dvaras

q w e

Papilė – Viekšniai – Renavo dvaras

9.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Papilę. Papilė garsi ir tuo, kad čia paskutinius trejetą gyvenimo metų praleido ir amžinojo poilsio atgulė žymus XIX a. Lietuvos istorikas, rašytojas, lietuvių tautinės savigarbos žadintojas Simonas Daukantas. Lankomės S. Daukanto memorialiniame muziejuje*, apžiūrime 1930 metais miestelio aikštėje atidengtą paminklą šiam šviesuoliui bei penkiolikos kamienų liepą, užkopiame į Jūrakalnio bokštą.

Kelionę tęsiame ir vykstame į Viekšnius. Pačiame Viekšnių miesto centre, buvusios aikštės kampe, baltomis langinėmis kviečia užsukti senoji Viekšnių vaistinė*. Manoma, kad tai seniausias Viekšnių pastatas, statytas XVIII a. Ekskursijos metu išgirstame Viekšnių pirmosios vaistinės istoriją ir susipažįstame su senaisiais farmacijos reikmenimis.

Apsilankome name*, kuriame gyveno įžymių, Lietuvai daug nusipelniusių trijų brolių profesorių – Mykolo, Vaclovo, Viktoro Biržiškų – šeima. Pažintis su profesorių M. V. V. Biržiškų memorialinė ekspozicija.

Vykstame į Renavo dvarą*. Apžiūrime atnaujintus Renavo dvaro rūmus. Renavo dvarą išpopuliarino meninis filmas „Tadas Blinda“. Šiuo metu restauruotuose rūmuose veikia Mažeikių muziejaus filialas. Salėse eksponuojami meno kūriniai, veikia kilnojamos parodos. Ekskursija po rūmus ir parką. Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – sutartinė

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistiniu autobusu, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Kelionės vadovo-gido paslaugos – nuo 70 eurų/grupei

Bilietai į mokamus objektus (*):

S. Daukanto muziejaus lankymas – 1,20 eur/asm.

Viekšnių vaistinės lankymas – 1 eur/asm.                     

M. V. V. Biržiškų muziejaus lankymas – 1 eur/asm.

Renavo dvaro lankymas – 2 eur/asm. + 10 eur/grupei gidas

  

Papildoma informacija:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

  

Informacija ir registracija tel. (841) 211103, mob. 861577053 arba

el. paštu info@kelioniuera.lt

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas