LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

RYGA – HELSINKIS – JŪRMALA

2 Ryga

RYGA – HELSINKIS – JŪRMALA

1 diena. Ryte išvykstame iš Šiaulių. Vykstame į Latvijos sostinę – Rygą. Ekskursija po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra, Švedų vartai, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, „Juodagalvių namas” ir kt. Vakare laivu išplaukiame į Helsinkį. Laive laukia vakarienė, įvairūs pasirodymai ir renginiai. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. Pusryčiai laive. Ryte atvykstame į Suomijos sostinę – Helsinkį. Miestas buvo įkurtas XVI a. Švedijos karaliaus, tačiau tuo metu tai buvo tik nedidelis miestelis. Po dviejų šimtmečių pastačius Suomenlinos fortą Helsinkio reikšmė iškilo, bet tikrai svarbiu miestu jis tapo tik XIX amžiaus pradžioje, kai Rusijos imperijai užėmus Suomijos teritoriją čia buvo perkelta Suomijos kunigaikštystės sostinė. Helsinkyje laukia ekskursija po miestą, kurios metu aplankome jachtų prieplauką, Senato aikštę su aplinkiniais administraciniais pastatais, miesto katedrą, Rotušę, Prezidento rūmus, paminklą kompozitoriui J. Sibelijui, garsiąją uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią, paminklą imperatoriui Aleksandrui II, Esplanadą – mėgstamiausią helsinkiečių pasivaikščiojimo vietą, Šiaurinę krantinę, nuo kurios atsiveria vaizdas į Helsinkio archipelago salas, Maršalo Manerheimo prospektą, Suomijos parlamento rūmus, Kiasmos meno muziejų, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurtus „Finliandija“ rūmus, Operos rūmus ir kt. Laisvas laikas. Vakare laivu išplaukiame į Rygą. Laive laukia vakarienė, įvairūs pasirodymai ir renginiai. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Pusryčiai laive. Ryte atplaukiame į Rygą. Vykstame  į vieną gražiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros – Jūrmalą. Ten laukia nuostabios maudynės „Livu“ vandens ir atrakcionų parke, romantiški pasivaikščiojimai pajūriu, įspūdingomis ir ramybe dvelkiančiomis Jūrmalos gatvelėmis bei pagrindine kurorto gyvenimu kunkuliuojančia Jomas gatve. Vakare grįžtame į Šiaulius. 

 

Kelionės kaina – sutartinė 

 

Kelionė organizuojama grupėms pageidaujant!

Informacija ir rezervacija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas