LOREM IPSUM DOLOR

40 €

RYGA IR BALETAS “ŽYDRASIS DUNOJUS”. JŪRMALA

RYGA IR BALETAS “ŽYDRASIS DUNOJUS”. JŪRMALA

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2024 04 28

       

Keliaukime į žavingą Latvijos sostinę Rygą, aplankykime nuostabų senamiestį ir pamatykime baletą “Žydrasis Dunojus” bei pasigrožėkime pavasarėjančia Jūrmala!

Išvykimo iš Šiaulių ir iš Joniškio laikas ir vietos:

8.00 val. PC “Akropolis” (iš Gegužių g.)

8.15 val. Katedra (Tilžės g.)

9.00 val. prie fontanų, Joniškis

Atvykstame į Rygą. Ryga – vakarietiška dvasia bei modernaus stiliaus architektūra žavinti Latvijos sostinė, nuo XIII a. priklausanti Hanzos pirklių sąjungai, o jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra. Ekskursija su gidu po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt.

12.00 val. Rygos operos ir baleto teatre žiūrime vieną populiariausių baletų “Žydrasis Dunojus”, kuriame skamba nuostabi valsų karaliaus J. Štrauso muzika. Baletas “Žydrasis Dunojus” pirmą kartą buvo parodytas Rygoje 1957 m. Per 60 metų jis buvo kelis kartus atnaujintas ir pateko į Latvijos baleto aukso fondą.

Vykstame pietauti į laisvalaikio ir pramogų centrą “LIDO”, kur žavi ne tik graži aplinka ir puikios dekoracijos, bet ir skanus maistas iš natūralių ir atrinktų aukščiausios kokybės ingredientų. “LIDO” šeimininkai didžiuojasi plačiu asortimentu, kuris patinka mažiems ir dideliems sočių patiekalų mėgėjams, vegetarams ar smaližiams.

Išvykstame iš Rygos ir vykstame į pavasarėjančią Jūrmalą, kur laukia romantiškas pasivaikščiojimas po Jūrmalos miestelį ir pajūriu.

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės ir bilieto į baletą kaina – 40 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos, bilietas į baletą “Žydrasis Dunojus”

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos, pietūs “Lido”

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

 tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas