LOREM IPSUM DOLOR

20 €

RYGA (SENAMIESTIS, AUTOMOBILIŲ MUZIEJUS, ZOOLOGIJOS SODAS)

RYGA (SENAMIESTIS, AUTOMOBILIŲ MUZIEJUS, ZOOLOGIJOS SODAS)

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 05 06

         imgres

Keliaukime į žavingą Latvijos sostinę Rygą, aplankykime nuostabų senamiestį, Rygos automobilių muziejų bei zoologijos sodą!

8.00 val. išvykstame iš Šiaulių į Rygą. Ryga – vakarietiška dvasia bei modernaus stiliaus architektūra žavinti Latvijos sostinė. Pirmiausia apsilankome atsinaujinusiame Automobilių muziejuje, kur randame didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirstame apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius. Rygos automobilių muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių ir vaikams nuobodžiauti.

Pietūs pramogų ir maitinimo centre “Lido”.

Atvykstame į senamiestį. Ekskursija su gidu po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, Seimo rūmai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Parako bokštas, Laisvės paminklas, Šv. Jono ir Šv. Petro bažnyčios, pirklių namai, Šv. Domo katedra ir kt. 

Atvykstame į vieną didžiausių Baltijos šalyse Rygos zoologijos sodą, kuris įsikūręs nuo 1912 metų žaliausiame Rygos rajone – Mežaparke, ant gražaus Kyšezero kranto, pušyno apsuptyje. Šiandien zoologijos sode yra daugiau nei 400 rūšių gyvūnų, iš viso apie 3500 gyventojų. Kasmet jų skaičius didėja, nes atvyksta vis nauji gyventojai.  Čia sutinkame liūtus ir žirafas, kengūras ir raganosius, pasisvečiuojame tropikų name ir tyrinėjame povandeninį pasaulį. Nors Rygos zoologijos sodas veikia visus metus, tačiau pats gražiausias lankymosi metas yra pavasaris – giesmių ir poravimosi žaidimų metas!

Vakare grįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina – 20 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Pietūs “Lido” – priklausomai nuo patiekalų pasirinkimo

Automobilių muziejus – 10 eur/suaug., 5 eur/moksl.

Zoologijos sodas – 7 eur/suaug., 5 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionės vykdomos tik susidarius grupei!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas