LOREM IPSUM DOLOR

Kelionė

TARTU. TALINAS. „AHHA“ ir „PROTO“ mokslo ir išradimų centrai, 2 d. (organizuojama grupėms pageidaujant)

TARTU. TALINAS („AHHA“ ir „PROTO“ mokslo ir išradimų centrai, 2 d.)

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Organizuojama grupėms pageidaujant

Kelionės datą pasirenkate patys!

1

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykstame į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse, antrą pagal dydį Estijos miestą, šalies intelektualų ir kultūros centrą, kuriame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632 m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo. Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo katedros griuvėsiai, “Angelų” ir “Velnių” tiltai ir kt. Apsilankome AHHAA mokslo centre, kuriame mokslas žaismingai susilieja su nuotykiais, įspūdžiais, jauduliu ir įgytomis žiniomis, bei žada daug staigmenų ir naujų patirčių lankytojams. AHHA – tai patrauklus, inovatyvus multifunkcionalus mokslo centras, kuriame sužinome ir išmokstame daug naujo. Didžioji dalis eksponatų yra interaktyvūs, todėl galime viską išbandyti patys. Galime apžiūrėti ir sužinoti įvairių įrenginių veikimo principus, patirti ekstremalių įspūdžių: minti dviratį ištemptu lynu arba specialiuose krėsluose kilti lynais į 30 metrų aukštį ir kristi laisvuoju kritimu, taip pat paklaidžioti veidrodiniame labirinte. Išvykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Botanikos sodas, tarptautinis jūrų uostas. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra,  Aleksandro Nevskio soboras, magistro sodas ir vartai, Rotušės aikštė, Šv. Dvasios bažnyčia, Didžioji gildija, namas “Trys seserys”, “Storosios Margaritos” bokštas ir kt. Esant galimybei, lankomės „Hidrolėktuvų uosto muziejuje“. Tai interaktyvus, unikalios koncepcijos ir analogo pasaulyje neturintis muziejus, supažindinantis su laivybos praeitimi ir dabartimi. Pamatome įvairių epochų laivus, iš kurių vienas yra seniausias povandeninis laivas „Lembit“, karo laikų minas ir torpedas, sunkiuosius pabūklus, navigacinius įrenginius ir ženklus. Pasimatuojame jūreivių uniformas ir su jomis įsiamžiname arba pabūname karo lakūnais bei išbandome skrydžio simuliatorių. Lankomės „PROTO“ išradimų fabrike. Čia pasineriame į interaktyvų fantazijos pasaulį, susipažįstame su praėjusių amžių mokslo atradimais. Įsivaizduojame, kad vairuojame pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, oro balioną ar vaikštome vandenyno dugnu. Galime save išbandyti jaunųjų išradėjų zonoje, pamatyti aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą ir kt. 

Apie 16.00 val. išvykstame iš Talino. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą. Po vidurnakčio grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – derinama  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Bilietas į “AHHA” mokslo centrą – 12 eurų/asm. (jeigu grupė daugiau negu 12 asm.)

Planetariumas – 5 eurai/asm.

Laboratorija – 5 eurai/asm.

Bilietas į Hidrolėktuvų muziejų – 15 eurų/asm., audio gidas – 2 eurai/asm.

Bilietas į “PROTO” – 16 eur/suaug., 10 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės kaina derinama kiekvienu konkrečiu atveju!

Kelionės programa ir lankytinų objektų skaičius bei tvarka koreguojama pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ir galimybes!

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionę užsisakykite tel. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas