LOREM IPSUM DOLOR

10 €

TULPIŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ BURBIŠKIO DVARE

TULPIŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ BURBIŠKIO DVARE

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 05 13

Kviečiame visus kelionių, gamtos ir gėlių mėgėjus į nuostabų ir išskirtinį festivalį Lietuvoje –  

Tulpių žydėjimo šventę Burbiškio dvare!

3

11.00 val. išvykstame iš Šiaulių, 11.15 val. iš Radviliškio.

Gegužės 13 dieną Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvare (Radviliškio r.) jau 22 -ąjį kartą vyks festivalis „Tulpių žydėjimo šventė“, į darnią visumą sujungiantis žydėjimą, dvaro istoriją, kultūrą, tradicijas bei šiuolaikines pramogas. Dvaro tulpių kolekcijoje skaičiuojama apie pusė tūkstančio tulpių veislių, tad gegužę pražysta milijonas žiedų. Tulpės skleidžiasi ne tik dvaro gėlyno lysvėse, kaip būdavo sodinama XX amžiaus pradžioje, bet ir parko klombose: vidiniame dvaro rūmų kieme, tvenkinių pakrantėse, parteryje. 

Burbiškio dvaro parke gėrimės margaspalviais tulpių kilimais, mėgaujamės pasivaikščiojimu paslaptingais peizažinio parko takeliais ir romantiškais tilteliais, užsukame į tvenkinių salas, aplankome muziejaus ekspozicijas ir džiaugiamės grįžusiu pavasariu, alsuojančiu atgimstančios gamtos energija ir gyvybe. Šventės metu grožimės spalvinga tulpių jūra ir susipažįstame su dvarų kultūra. Taip pat laukia koncertai ir įvairios pramogos.

ŠVENTĖS PROGRAMA:

🌷Oficialus festivalio atidarymas bus paskelbtas 13 valandą. Po garbių šventės dalyvių pasveikinimo Burbiškio dvaro erdves užlies muzika. Koncertinė programa „Reveransas muzikai – laiko ir stilių karuselė“ klausytojams dovanos gražiausius muzikos kūrinius: nuo klasikos, retro iki šiuolaikinio skambesio.
🌷Pirmieji 13 valandą 20 minučių klausytojus į tarpukarį ir XX amžiaus antrą pusę nukels charizmatiški, artistiški operos solistai Liudas Mikalauskas ir Ona Kolobovaitė, Šiaulių pučiamųjų orkestras ir jų koncertinė programa „Onyte, einam su manim pašokti!“.
🌷15 valandą vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio „The Ditties“ ir pianistas Dmitrij Golovanov Burbiškio dvare paskleis džiazo ir svingo kerus bei primins pašėlusius praėjusio amžiaus dešimtmečius.
🌷16 valandą 10 minučių šiuolaikinės muzikos karuselę įsuks vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis su grupe: klausytojai išgirs puikiai žinomas ir pamėgtas dainas.
🌷17 valandą 40 minučių dvaro parke skambės pop, R&B muzika – koncertuos net tris šių metų M.A.M.A. apdovanojimus pelnęs atlikėjas Vaidas Baumila su grupe.
Šventės vedėjas – aktorius Jokūbas Bareikis.
🌷Nuo 12 iki 18 valandos Burbiškio dvaro erdvėse lankytojų lauks įvairiausios veiklos, atspindinčios dvarų istoriją, kultūrą bei šiandieną: muzika ir šokiai, dailė ir fotografija, teatras ir mada, istoriniai, šiuolaikiniai žaidimai bei siurprizai.


Dvaro parteryje veiks senovinių automobilių (pagamintų iki 1940 m.) paroda – tikras lobis senųjų automobilių mėgėjams.
Dvaro gėlyne gros rylininkas su XIX amžiaus „šarmanka“ (ryla), fotografai darys istorines fotografijas fotoateljė-dirbtuvėse, dvaro sode bus žaidžiami istoriniai ir šiuolaikiniai lauko bei stalo žaidimai, tarsi iš senųjų fotografijų į dvaro erdves nužengs istorinių kostiumų rekonstruktoriai. Ir tai – tik dalis numatytų dvariškų veiklų.
Festivalio metu veiks Burbiškio dvaro istorijos muziejaus dvaro technikos ir transporto priemonių ekspozicijos. Rūmų verandoje bus eksponuojamos kolekcininko Klemento Sakalausko muzikinės dėžutės ir gramofonai, konferencijų salėje Burbiškio dvaro ir muziejaus istorija atsispindės fotografijų parodoje.
📌Išsamesnė informacija apie Burbiškio dvaro festivalį – muziejaus internetiniame puslapyje www.daugyvenesmuziejus.lt 

19.00 val. išvykstame iš Burbiškio. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 10 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Bilietas į šventę – 10 eur/suaug., 5 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės vykdomos tik susidarius grupei!

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas