LOREM IPSUM DOLOR

30 €

VENTSPILIS. MOKSLO CENTRAS “VIZIUM”

VENTSPILIS. MOKSLO CENTRAS “VIZIUM”

KELIONĘ UŽSISAKYKITE TEL. 861577053

Kelionės data:

2023 05 21

1 2

7.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Kelionė per Lietuvą, Latviją. Atvykstame į Ventspilį – turistų pamėgtą ir vieną gražiausių Baltijos šalių miestą, išsaugojusį praeitį – nuostabų senamiestį. Šis miestas–uostas pastatytas ant Ventos upės kranto, apsuptas parkų, dar kitaip vadinamas gėlių ir fontanų sostine. Mūsų pasivakščiojimai gražiomis kurorto gatvelėmis, Inkarų takas, Džiunglių takas, Uostgalis, Pietų molas, nuostabus pajūris ir kt. Aplankysime XII a. Livonijos ordino pilį, kuri yra viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių. Čia įsikūręs vienas moderniausių Baltijos šalyse muziejų su skaitmenine ekspozicija ir skulptūrų galerija. Esant galimybei plaukiame laiveliu „Hercogs Jekabs“, pasigrožime senamiesčio vaizdais ir Ventos upės delta nuplaukiame iki pat jūros vartų, pamatome uostą bei vienintelį Latvijoje pakeliamą tiltą. Laisvas laikas pavalgymui.

Apsilankome mokslo centre “VIZIUM”, kurio misija suprantamai pasakoti apie fizikos, gamtos, materijos, garso, šviesos abipusę įtaką, taip pat įvairioms tikslinėms auditorijoms skatinti mokslo ir jo visapusiškumo supratimą. Mokslo centre įrengtos edukacinės interaktyvios ekspozicijų salės, daugiau nei 80 interaktyvių eksponatų, mokslo parodų, laboratorijų, konferencijų salių, kabinetų ir techninių kūrybinių dirbtuvių, kuriose susipažįstame su fizikos, chemijos ir kitais gamtos mokslais. Mokslo centro ekspozicija suskirstyta į septynias skirtingas galerijas: Išmaniųjų technologijų galeriją, Simuliatorių, Geografijos ir pasaulio galeriją, Žmogaus ir savęs suvokimo galeriją, Fizikos ir matematikos galeriją, Vaikų galeriją ir sveikos gyvensenos galeriją. Eksponatai parinkti taip, kad nuo mažens vaikai ir jaunuoliai domėtųsi informatikos ir gamtos mokslais, padėtų geriau suprasti fizikos, inžinerijos ir technologinių procesų raidą gamtoje. 

Taip pat pabuvojame ir prie Baltijos jūros puikiai įrengtame „Mėlynosios vėliavos“ paplūdimyje. 

Apie 17.00 val. išvykstame iš Ventspilio. Kelionė per Latviją, Lietuvą. Grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 30 eurų  

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu, gido ir kelionės organizavimo paslaugos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Bilietas į Livonijos ordino pilį – 5 eur/suaug., 2,5 eur/moksl.

Plaukimas laivu – 4 eur/suaug., 2 eur/moksl.

Mokslo centras “VIZIUM” – 15 eur/suaug., 5 eur/moksl.

PASTABOS:

Kelionės vadovas-gidas muziejuose ekskursijų neveda!

Bilietų kainos į lankytinus objektus gali keistis!

Kelionės vykdomos tik susidarius grupei!

Papildoma informacija:

vykstantieji (ir suaugusieji, ir vaikai) privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojantį ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis!

Būtina išankstinė registracija

tel. (841) 211103

mob. 8 (615) 77053 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas